spinner Working...
Aktualnosci

Niespodziewana porażka
2016-05-01 23:44:00

Dziękujemy wszystkim kibicom, którzy tak licznie wstawili się w to niedzielne popołudnie na naszym stadionie.Na początku chciałbym pogratulować drużynie LKS Zdziarzec za konsekwentną i skuteczną grę. Niestety byliśmy w tym meczu stroną przeważającą - lecz to nie przełożyło się na wynik.

Spotkanie rozpoczęliśmy od ataków na bramkę gości. Nasza przewaga była widoczna, lecz brakowało ciągle tego kluczowego podania i zimnej krwi. Przeciwnicy wykorzystali moment nieuwagi w obronie i po uderzeniu głową z 11 metra - zmienił się wynik na korzyść drużyny ze Zdziarca. Ta bramka nieco sprowadziła nas na ziemię, lecz nie złożyliśmy broni i kilkukrotnie nacieraliśmy na bramkę. Przyjezdni dzielnie bronili \'\'swego", dlatego też nie udało nam się zdobyc bramki w pierwszej odsłonie meczu. Na przerwę schodziliśmy z boiska z pewnym niedosytem i nadzieją że po zmianie stron zrehabilitujemy się licznie zebranym kibicom gradem goli Emotikon smile

Drugą połowę rozpoczęliśmy w nieco zmienionym ustawieniu. W miejsce Jacka Skowrona wszedł Marcin Dudek, natomiast Artura Rybę zastąpił Łukasz Pulak. Jak się później okazało wejście Łukasza było wejściem smoka. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy, popisał się on świetnym strzałem z około 20 metrów i piłka zatrzepotała w siatce. Nasz entuzjazm nie trwał zbyt długo. Goście po składnej akcji wychodzą po raz drugi na prowadzenie. Chwile później po uderzeniu głową i nieporozumieniu w obronie piłkę do własnej bramki zapakował nasz zawodnik.
"Na tablicy wyników 1-3". Dwa szybkie ciosy, w tym bramka samobójcza podcięły nam nieco skrzydła. W tym momencie postawiliśmy wszystko na jedną kartę. Atakując bramkę, kilkukrotnie musieliśmy uznać wyższość świetnie dysponowanego bramkarza. Po nieudolnych atakach z naszej strony,"Kierownik drużyny" zarządził roszady w naszej ofensywie. Na prawą pomoc w miejsce M.Pęczka wszedł Łukasz Kmieć, natomiast lewą flankę zasilił Sebastian Garncarz, zastępując Marcina Kmiecia. Świeża krew wprowadziła nieco ożywienia w naszej grze.

W 90 minucie spotkania pięknym strzałem z woleja "Prezes" zdobywa bramkę kontaktową ! 90 minuta - wynik 2:3. Nie pozostało nam nic innego niż atak całą drużyną na bramkę gości licząc na mały łut szczęścia 😉 ( Żarówka - Janovia 3-3 Emotikon smile ). Niestety, nasza drużyna na tyle się odkryła że w obronie powstała ogromna luka. Napastnik, wykorzystując błąd ustawienia naszego zespołu pakuje piłkę do bramki w sytuacji sam na sam. Był to gwóźdź do trumny dla naszej drużyny. Chwilę po tym, sędzia zakończył mecz.

"Niewykorzystane sytuacje się mszczą".

A już za tydzień zmierzymy się z drużyną LKS Sokół Partynia. Mecz odbędzie się w Radomyślu (Stadion Radomyślanki - boczne boisko) o godzinie 13:00. !!!!!! ZAPRASZAMY !

JANOVIA - Zdziarzec 2-4 (0-1)

Bramki: Pulak Łukasz x2

Skład: Kuciemba Michał, Słowik Marcin, Ćwięka Łukasz, Sztejenka Przemek, Bigda Paweł, Kmieć Marcin(Garncarz Sebastian),Grzech Marcin, Skowron Jacek,(Marcin Dudek) Słowik Tomek, Pęczek Marek,(Kmieć Łukasz), Artur Ryba (Pulak Łukasz)