spinner Working...
Aktualnosci
7 kolejka RLF - wyniki
2020-01-20 09:22:06

Jamnica Dulcza Wlk - Manchester (2:1) 4:6

Atut Podborze - Orły ruda (2:0) 4:1

KS Hetman Dąbrówka W. - Apollo Dulcza Mała (3:1) 7:3

MakoDrew - Barcelona (8:0) 13:0

Janovia - Vermet (0:2) 2:5

Mecz kolejki:

Dulcza - Manchester

Dodal jacek
6 kolejka RLF - wynuki
2020-01-12 14:23:38

 MakoDrew – KS Hetman Dąbrówka W. (3:0) 9:3

bramki: 3 Piotr Guzik, 3 M.Szlachetka, 2 D.Giermata, 1 Paweł Guzik - 2 A.Stec, 1 G.Szydło

Atu Podborze – Jamnica Dulcza Wlk. (3:1) 6:4

bramki: 1 D.Kulpa, 1 H.Kulpa, 1 F.Dereń, 1 

K.Kużdżał, 1 N.Roczniak, 1P.Kilian - 2 K.Giża,  1 M.Giża, 1 D.Wątroba

Apollo Dulcza Mała – Janovia Janowiec (0:0) 2:2

bramki: 1 P.Mucha, 1 P.Pawełczak- 2 R.Kozioł

Manchester - Barcelona (4:1) 5:1

bramki: 3 K.Szkutnik, 1 D.Mucha, 1 K.Dolot - 1 D.Kozak

 Orły Ruda  – Vermet (4:0) 6:1

bramki: 3 D.Dybski, 2 K.Grzech, 1 N.Węglarz - 1 P.Grzanka

 

\"\" mecz kolejki:  Apollo Dulcza Mała – Janovia Janowiec (0:0) 2:2

 

 

Dodal jacek
5 kolejka RLF - wyniki
2020-01-05 10:13:57
Atut Podborze – LKS Hetman Dąbrówka W. (2:1) 4:2
bramki: 2 F.Dereń, 1 H.Kulpa, 1 P.Dubiel - 2 D.Kuzara.
 
Barcelona  – Janovia Janowiec(0:2) 3:6
bramki : 1 W.Kilian, 1 D.Wolak, 1 K.Pleban - 2 M.Pulak, 2 R.Kozioł, 1 J.Dobosz, 1 M.Pęczek
 
Orły Ruda 1 – Manchester (0:2) 0:3
bramki: 1 P.Waleń, 1 P.Bielik, 1 K.Szkutnik
 
Jamnica Dulcza Wlk.– Apollo Dulcza Mała(1:1) 5:6
bramki: 3 S.Siembab, 2 M.Giża - 2 M.Guła, 1 P.Pawełczak, 1P.Mucha, 1 S.Kużdżał, 1 G.Kos
 
MakoDrew – Vermet (4:1) 9:2
bramki: 4 M.Szlachetka, 3 D.Giermata, 1 Piotr Guzik, 1 S.Kilian - 1 M.Dudek, 1 P.Grzanka.
 

mecz kolejki:  Barcelona  – Janovia Janowiec(0:2) 3:6 

Dodal jacek
4 kolejka RLF - wynuki
2019-12-29 10:42:53

 LKS Hetman Dąbrówka W – Manchester(0:2) 0:4 

bramki: 2 K.Szkutnik, 1 P.Waleń, 1 K.Dolot

              Jamnica Dulcza Wlk.– Vermet (2:2) 6:2

bramki: 2 M.Giża, 1 Ł.Kujawski, 1 J.Giża, 1 M.Wolak, 1 M.Giża -        1 K.Szydło, 1 K.Kobos

              MakoDrew – Apollo Dulcza Mała (3:0) 10:0

bramki:3 M.Szlachetka , 2 D.Giermata, 2 Piotr Guzik, 1 S.Kilian, 1G.Śwąder, 1 T.Sosin

               Janovia Janowiec – Atut Podborze(2:1) 5:2

bramki 1 B.Pulak, 1 A.Mrozowski, 1M.Pęczek, 1 R.Pryga, 1 J.Skowron - 1 H.Kulpa, 1 P.Dubiel

              Orły Ruda 1 – Barcelona   (0:1) 2:2

bramki: 1 K.Grzech, 1 P.Słaby- 1 M.Zboch, 1 D.Chmiel

mecz kolejki:  Janovia Janowiec – Atut Podborze(2:1) 5:2

Dodal jacek
RFL - wyniki 3 kolejki
2019-12-22 08:21:35

 Atut Podborze– Barcelona  (2:1) 8:1

gole: 5 K.Kużdżał, 1 N.Roczniak, 1 J.Kilian, 1 H.Kulpa - 1 D.Chmiel
 
Manchester – Vermet (1:0) 4:1
gole: 2 K.Szkutnik, 1 P.Waleń, 1 D.Mucha - 1 P.Grzanka
 
Orły Ruda 1 – Apollo Dulcza Mała (1:4) 3:7
gole: 2 K.Grzech, 1 A.Kilian - 3 P.Pawełczak, 1 G.Kos, 1 P.Mucha, 1 D.Bednarz, 1 J.Gwóźdź
 
MakoDrew – Janovia Janowiec (7:2) 17:6
gole: 6 M.Szlachetka, 4 Piotr Guzik, 3 Paweł Guzik, 2 K.Adamczak, 1 P.Pasieczyński, 1 D.Giermata.
 
Jamnica Dulcza Wlk.– LKS Hetman Dąbrówka W. (1:2) 1:3
gole: 1 M.Giża, 1 S.Siembab, 1 M.Śmiatacz - 1 M.Maj
 
 
mecz kolejki: Jamnica Dulcza Wlk.– LKS Hetman Dąbrówka W. (1:2) 1:3
Dodal jacek
RFL - wyniki 2 kolejki
2019-12-17 09:16:25

 MakoDrew – Orły Ruda  (5:0) 10:1

gole : 4 M.Szlachetka, 3 P.Guzik, 1 G.Świąder, 1 D.Giermata, 1 P.Paieczyński - 1 D.Dybski
 
Janovia Janowiec - Jamnica Dulcza Wlk.(2:5)3:8
gole: 1 S.Mrozowski, 1 AMrozowski, 1 G.Starzyk - 5 K.Giża, 1 A.Warias, 1 Ł.Kujawski, 1 D.Wątroba.
 
Barcelona  – LKS Hetman Dąbrówka W.(0:2)5:5
gole: 3 W.Masłyk, 1 M.Zboch, 1 M.Halada - 2 G.Szydło , 1 M.Maj, 1 A.Stec, 1 P.Olejarz.
 
Vermet – Apollo Dulcza Mała (1:1) 2:4
gole: 1 K.Szydło, 1 K.Kobos - 1 J.Gwóźdź , 1 S.Kużdżał, 1 G.Kos, 1 P.Pawełczak
 
Atut Podborze – Manchester ( (1:0) 4:2
gole: 1 H.Kulpa, 1 N.Roczniak - 1 D.Bielik, 1 J.Niedbała, 1 D.Mucha, 1 K.Szkutnik.
 
mecz kolejki : Barcelona  – LKS Hetman Dąbrówka W.(0:2)5:5
Dodal jacek
RFL - wyniki 1 kolejki
2019-12-09 05:24:06
Barcelona - Apollo Dulcza Mała (0:0) 1:1
bramki :D.Bawoł 1-
M.Parkosz 1
 
Hetman Dąbrówka Wisłocka - Orły Ruda I (1:3) 7:3
bramki:4 D.Kuzara, 1P.Mucha, 1 G.Szydło,1 M.Giermata- 
2 D.Dybski, 1 K.Grzech 
 
Atut Podborze - Vermet (0:0) 4:0
bramki: 2 M.Lonczak, 2 H.Kulpa
 
Jamnica Dulcza Wlk- MakoDrew (0:3) 0:9
bramki:  6 M.Szlachetka, 2 D.Giermata, 1 S.Kilian
 
JANOVIA JANOWIEC - MANCHESTER (0:5) 3:8
bramki: 1 M.Pulak, 1R.Kozioł, 1 G.Starzyk- 4 D.Mucha, 2 K.Szkutnik, 1 P.Bielik, 1 Ł.Kulpa 
 

mecz kolejki : Barcelona - Apollo Dulcza Mała (0:0) 1:1 

Dodal jacek
RUSZA RLF - 07.12.19 - DOKUMENTY
2019-12-04 20:49:48

 POZNALIŚMY WSZYSTKIE DRUŻYNY KTÓRE WEZMĄ UDZIAŁ W KOLEJNEJ EDYCJI, Radomyskiej Ligi Futsalu.

Już na starcie czeka nas baardzo trudne zadanie, a mianowicie spotkanie z ubiegłorocznym zwycięzcą RLF - drużyną Manchesteru.

Już teraz zapraszamy wszystkich na mecz, którego rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 17:00.

Poniżej przedstawiamy Wam cały rozkład inauguracyjnej kolejki:

 

14:00 - Barcelona - Apollo Dulcza Mała

14:45 - Hetman Dąbrówka Wisłocka - Orły Ruda I

15:30 - Atut Podborze - Vermet

16:15 - Jamnica Dulcza Wlk- MakoDrew

17:00 - JANOVIA JANOWIEC - MANCHESTER

Zapraszamy do śledzenia naszego FP na Facebooku oraz strony " janovia.pl ", ponieważ to tam znajdziecie terminarz oraz WYNIKI .

Do Zobaczenia ! 


Aktualizacja:
 

Dokumenty do pobrania:
RLFZgodaRodzica2020.doc

RLFzgodaOswiadczenie2020.doc

RLFFormularzZgloszeniowy2020.doc

RLFRegulamin2020.doc

RLFTerminarz2020.doc

Dodal m17
Puchar Ligi PZL
2019-03-09 15:41:05

W tym roku bierzemy udział w nowo powstałych rozgrywkach Pucharze Ligi PZL. O awansie do kolejnej rundy zdecyduje dwumecz. Pierwsze mecze już 31.03.2019r natomiast rewanże tydzień później 07.04.2019.

 24.03.2019

Baraż

Grom Krzemienica – Pławianka Orłów

31.03.2019  rewanż  07.04.2019

Mecz nr.1

Kolorado Retech – Madras Goleszów

Mecz nr.2

Zdziarzec – Strażak Grochowe

Mecz nr.3

Janovia Janowiec – Wisła Gliny Małe godz: 12:00

Mecz nr.4

Sokół Partynia – Zwycięzca barażu   

 

Półfinały 14.04.2019  rewanż  21.04.2019

Zwycięzca 1 – Zwycięzca 2

Zwycięzca 3 ­– Zwycięzca 4

 

Finał 01.05 lub 03.05.2019  (neutralne boisko)

Dodal MG
13 kolajka RLF - wyniki
2019-02-25 09:41:48
13. Kolejka 23.02.2019
 
Pauza – Sokół Pień
 
Orły Ruda1 – Apollo Dulcza M (4:1) 11:3
strzelcy Ruda 1: 3 K.Chrząstek, 2 M.Ryczek, 2 M.Zboch, 2 D.Dybski, 1 K. Brzycki, 1 M.Brzycki
 strzelcy Apollo: 2 P.Mucha, 1 P.Pawełczak
 
LKS Hetman Dąbówka W – Orły Ruda 2 (1:3) 5:7
strzelcy Hetman: 2 D.Mucha, 2 A.Stec, 1 G.Łapa
strzelcy Ruda 2: 3 N.Węglarz, 1 K.Dybski, 1 D.Stypa, 1M.Wolak, 1 K.Kilian
 
Janovia Janowiec- Atut Podborze (3:1) 8:4
strzelcy Janovia: 2 M.Pęczek, 2 S.Mrozowski, 1 Ł.Kmieć, 1J.Skowron, 1 B.Pulak, 1 R.Pryga
strzelcy Atut: 3 P.Dubiel, 1 K.Skwira
 
 Sokół Partynia- MakoDrew: (3:7) 5:17
strzelcy Partynia: 3 K.Pleban, 1 W.Rusin, 1 D.Bawoł
strzelcy Makodrew: 8 M.Szlachetka, 5 K.Bytnar, 2 S.Kilian, 1 G.Świąder, 1 D.Giermata
 
Barcelona- Jamnica Dulcza W: (5:5) 12:11
strzelcy Barcelona: 5 M.Halada, 4 D.Kozak, 2 D.Chmiel, 1 D.Szydło
strzelcy Dulcza: 4 M.Giża, 3 K.Giża, 3 J.Giża,1 S.Siembab
 
Manchester- Vermet  (3:0) 13:3
strzelcy Manchester: 3 P.Bielik, 3 J.Kilian, 2 D.Bielik, 2 Ł.Kupa, 1 J.Niedbała, 1 K.Szkutnik, 1 A.Czech
strzelcy Vermet: 1 K.Szydło, 1 A.Rżany, 1 P.Grzanka
mecz kolejki:
Barcelona- Jamnica Dulcza W: (5:5) 12:11 
 
klasyfikacja strzelców po 13 kolejkach:
Michał Szlachetka ( Makodrew) 46 bramek
Patryk Bielik (Manchester) 36 bramek
Seweryn Mrozowski (Janovia) 20 bramek
 

W sezonie 2018/2019 mistrzem RLF zostaje Manchester 

Dodal jacek

Archiwum newsow