spinner Working...
Aktualnosci

Ważne 3 pkt
2015-09-14 21:11:19

Po klęsce z przed tygodnia przyszedł czas na wyjazd do Zdziarca i mecz z tamtejszym LKS-em. Pojechaliśmy tam po 3 punkty i odbudować formę. Gospodarze to ostatnia drużyna ligi z zerowym dobytkiem punktowym ale nikt nie spodziewał się łatwego pojedynku.

Początek spotkania to spokojna gra obu zespołów i rozpoznawanie rywala później nasza przewaga z minuty na minutę wzrastała lecz nie potrafiliśmy tego zamienić na bramki. W naszej grze brakowało przede wszystkim spokoju i dokładności. Strzelanie jeszcze przed przerwa zaczął Jacek Skowron najpierw po indywidualnej akcji a później z karnego podwyższył na 2:0. Drużyna  gospodarzy nie zdołała odpowiedzieć żadną bramką ich ataki głównie były konstruowane długimi piłkami na daleko wysuniętego napastnika.

Drugie 45 minut podobne do pierwszych Zdziarzec zaczął odważniej atakować ale nasza obrona radziła sobie z tymi atakami. W drugiej jak i pierwszej połowie sędziowie nie po raz pierwszy udowodnili że sędziowanie nie jest ich mocną stroną płacąc za sędziów mamy prawo żądać arbitrów mających pojęcie o piłce nożnej. Pod koniec spotkania Arek Giza zostaje ostro sfaulowany a następnie uderzony w twarz przez zawodnika gospodarzy sędzia a bardziej osoba uważająca się za niego bez zastanowienia ukarał obydwu! zawodników czerwonymi kartkami !! W jaki sposób sfaulowany i uderzony zawodnik mógł zostać ukarany czerwona kartka wie tylko pan z gwizdkiem. W końcówce jeszcze dwukrotnie bramkarza pokonał Tomasz Słowik i mecz zakończył się rezultatem 4:0.

Nie był to najgorszy mecz w naszym wykonaniu ale do najwyższej formy nam jeszcze brakuje. Kolejnym naszym rywalem będzie Sokół Partynia który pokonał Grom Krzemienica 3:0 i z taka samą ilością punktów wyprzedzają nas w tabeli dzięki lepszemu bilansowi bramek. Doskonale pamiętam nasz mecz z przed roku gdzie tez na własnym boisku przegrywaliśmy już 0:2 a wygraliśmy 5:4 . Zapowiada się ciekawe spotkanie na które już zapraszamy wszystkich kibiców.

LKS Zdziarzec 0:4 (0:2) Janovia

Bramki: Jacek Skowron x2 Tomek Słowik x2

Skład: Kuciemba Michał,Sztejenka Przemek,Grzech Marcin,Bigda Paweł,Ćwięka Łukasz, Mrozowski Konrad,Słowik Tomek,Kmieć Łukasz(Giża Arek),Janiec Kuba(Kmieć Marcin),Skowron Jacek,Garncarz Sebastian

2015-09-14 21:11:19 MG