spinner Working...
Aktualnosci

Zmarnowana szansa. Wierzchowiny mistrzem
2014-06-15 22:32:20

Początek meczu zdecydowanie należał do naszej drużyny. Większość akcji kierowaliśmy skrzydłami i to sprawiało wiele problemu obrońcom gospodarzy. Na lewym skrzydle Józek Dobosz z wracającym po długiej przerwie Jarkiem Molem mogli rozstrzygnąć mecz już w pierwszej połowie lecz sędzia prawie za każdym razem odgwizdywał spalone. Jednak po akcji lewym skrzydłem dwójki wyżej wymienionych zawodników wyszliśmy na prowadzenie po ładnej bramce Józka. Gdy wydawało się że  spokojnie prowadzimy grę tracimy bramkę na 1:1. Wojtek Dudek uderzył za pola karnego nie dając żadnych szans Karolowi Rybie .W 30 minucie prezes zdecydował się na zmiany w miejsce Kuby Jańca na boisko wszedł  podstawowy rozgrywający Tomasz Słowik. Po chwili już cieszyliśmy się z drugiej bramki zamieszanie pod bramka wykorzystał Paweł Bigda. Na 3:1 mógł podwyższyć Józek Dobosz ale jego rajd lewa strona powstrzymał bramkarz. Tuż przed przerwa tracimy drugą bramkę która zdobył Adrian Krężel .

Po przerwie kolejna zmiana w naszym zespole za Jarka Mola na placu gry pojawił się Arek Giża. Początek drugiej połowy był dla nas wymarzony najpierw na 3:2 podwyższył Paweł Bigda a kilka minut później Paweł po swoich dwóch trafieniach dołożył asystę podając do Tomka Słowika który podwyższył na 4:2. Na dodatek graliśmy z przewaga jednego zawodnika gdyż po faulu na Arku Giży obrońca Zdziarca zobaczył czerwona kartkę. Kilka minut później bramkę kontaktową zdobywają gospodarze po rzucie wolnym na 4:3  trafia Wojtek Dudek. Po bramce swoja szanse gry otrzymał Rafał Łabęcki zmieniając Józka Dobosza. W 90 minucie stało się to co nikt się nie spodziewał sędzia odgwizduje wątpliwego karnego dla Zdziarca którego wykorzystuje Wojtek Dudek i doprowadza do remisu 4:4. W doliczonym czasie gry mogliśmy stracić 5 bramkę ale sędzia zakończył mecz w trakcie groźniej kontry gospodarzy.

O pracy sędziów zostało już chyba napisane wszystko w poście poniżej. Szkoda tylko że po raz kolejny nie poradzili sobie z presją meczu i kolejne ich kontrowersyjne decyzje były spowodowane załagodzeniem sytuacji na boisku. Jednak nie można winić za wszystko sędziów powinniśmy utrzymać dwubramkowe prowadzenie i wykorzystać swoje wszystkie swoje sytuacje. Po zwycięstwie 6:0 ze Zgórskiem mistrzem zostały Wierzchowiny którym serdecznie gratulujemy natomiast nasza sytuacja się skomplikowała żeby zająć drugie miejsce musimy pokonać Goleszów i liczyć na porażkę Żarówki.

LKS Zdziarzec 4:4 Janovia

Bramki: Paweł Bigda x2, Józek Dobosz, Tomasz Słowik   -  Wojtek Dudek x3, Adrian Kreżel

Skład: Ryba, Słowik, Starzyk, Cetnar, Ćwięka, Bigda, Grzech, Skowron,Dobosz,(Łabęcki), Mol,(Giża), Janiec (Słowik)

2014-06-15 22:32:20 MG