spinner Working...
Aktualnosci

Zaległe spotkanie
2014-06-13 19:06:40

W niedziele przed nami zaległy mecz 15 kolejki z LKS Zdziarzec będzie to  bardzo ważny mecz dla naszego zespołu. Janovia jeszcze walczy o wicemistrzostwo a żeby tak się stało konieczne jest zwycięstwo. Będzie to też bez wątpienia rewanż za wysoką porażkę jesienią gdzie przegraliśmy na własnym boisku 2:6 honorowe bramki w tym spotkaniu zdobyli obrońcy Grzesiek Starzyk i Paweł Bigda. Nasi zawodnicy z pewnością będą  chcieli udowodnić że to był tylko wypadek przy pracy i wymazać ten mecz z pamięci zwycięstwem. Ranga spotkania jest ogromna wiec zapowiada się interesujące spotkanie z duża dawką emocji. Zapraszamy wszystkich na to spotkanie na stadion Zdziarca o godz 14:00.

2014-06-13 19:06:40 MG

Komentarze

2014-06-15 16:11:44
Zarząd Janovi
Z przykrością musimy poinformować że zaplanowane na najbliższą niedziele spotkanie z okazji zakończenia ligi zostaje odwołane. Powodem tej decyzji jest brak środków finansowych które przekazaliśmy sędziom za przychylne sędziowanie w dzisiejszym meczu. Trzeba przyznać , że praca została wykonana perfekcyjnie. Ubolewamy nad brakiem spotkania kończącego sezon ale wszystkiego mieć sie nie da. Z poważaniem : Zarząd Janovia Janowiec
dokladnie...
Tak strasznie skrzywdzony. Karnego mieli bo zawodnik Zdziarca nie miał juz sił biec i przewrócił w polu karnym. Faktycznie strasznie pokrzywdzeni...
2014-06-15 19:55:57
Stefan
Tak a czerwona kartka dla obrońcy Zdziarca, zakończenie meczu gdy Zdziarzec wychodził z idealną kontrą i gwizdanie fauli na krzyk zawodników Janowca.
2014-06-15 20:04:23
Kuba
tylko ze wcześniej powinniście dostać jeszcze kilka zółtych kartek
2014-06-15 20:25:43
Stefan
To że po każdym kontakcie leżeliście i zwijaliście jakby wam granat nogę urwał nie oznacza że należy się żółta kartka. Tym bardziej że zazwyczaj po takim faulu Wasz zawodnik hasał sobie jak zająć po łące. A jeszcze odnośnie sędziowania to Wasz obrońca również powinien dostać czerwień za faul na zawodniku wychodzącym sam na sam.
2014-06-15 20:34:03
Stefan
Co do samego meczu to jesteście drużyną której nie potrzeba Wam tych symulek bo można było zauważyć że potraficie grać piłką. Myślę że remis nie jest dla Was złym wynikiem bo Zdziarzec miał sporo sytuacji. Z ressztą Wasz skrzydłowy w pierwszej połowie mógł ustalić wynik meczu.
2014-06-15 21:15:25
abc
Ale to nie my ciągniemy zawodników za ręke i nie faulujemy ich \"kosą\" od tyłu .
2014-06-15 21:42:52
do stefan
czy nalezala sie kartka czerwona trudno stwierdzić bo jak wychodził Dudek to nie wychodził na czysta pozycje tylko miał 3 gosci na plecach a u nas Arek wychodził sam na sam i jeden wasz obrońca wiec może na to patrzyli
2014-06-15 22:04:47
kibic
Akurat w tej sytuacji to nie Dudek wychodził na czysto po drugie karny był ewidentny po trzecie który sędzie kończy mecz jak zawodnik wychodzi na sam na sam
2014-06-15 22:12:02
4
który sędzia odgwizduje spalonego jak piłka nie doszła do zawodnika i nie robi ruchu do piłki ??
2014-06-15 22:13:10
panowie
sędziowanie nie było idealne co prowadziło do nerwowych sytuacji.. a odnośnie ostatniej kontry widocznie sędzia nie miał czystego sumienia po podyktowanym karnym i przerwał akcje aby nie wypaczyć jeszcze bardziej wyniku meczu. w naszej lidze sędziowie naprawiają błędy kolejnymi błędami:)
2014-06-15 22:36:35
4
no wlasnie o to chodzi od poczatku popelniali bledy zaczelo robic sie nerwowo i bylo tak cale 90 minut co do kontry to sedzia sie tlumaczył ze czas sie skonczył i pokazuje zegarek z komunii a nie to ze wychodzil na czysta pozycje
2014-06-15 22:39:25
abc
Zgadzam się sędzia kończąc spotkanie gdy Zdziarzec miał piłke chciał załagodzić sytuacje po rzucie karnym, bo kibice mogli mu wynieść malucha.
2014-06-16 16:27:57
johny
Akurat sędzia dyktując karnego chciał odkupić swoje winy za pokazanie czerwonej kartki
2014-06-16 16:42:29
5
Akurat sedzia pokazujac czerwona kartke chcial odpupic swoje winy za odgwizdanie spalonego gdy zawodnik wybiegal z 4 metry zza lini obroncow.
2014-06-16 17:45:20
johny
Nie chce się kłócić bo tak samo mógł odgwizdać tego spalonego za to zę Wasz obrońca dostał tylko żółtą zamiast czerwonej chociaż nie pamiętam co było wcześniej.
2014-06-16 21:30:08
gosć
panowie sędziowanie swoja droga, perzeciez nie tylko janowiec ma pretęsje do sedziów gramy w tej lidze już troszke i czy jest poprawa w sędziowaniu chyba nie janowiec gdyby wykorzystał okazje z pierwszej i drugiej połowy to by mogło z 8 ;4 a zdziarzec próbował i to się im opłaciło szkoda ze obroncy grali w drugiej połowie jak hamy (nawet jeden do drugiego mówił zeby nie kopali bez piłki )ale to tylko taka liga pozdrawiam