spinner Working...
Aktualnosci
RUSZA RLF - 07.12.19 - DOKUMENTY
2019-12-04 20:49:48

 POZNALIŚMY WSZYSTKIE DRUŻYNY KTÓRE WEZMĄ UDZIAŁ W KOLEJNEJ EDYCJI, Radomyskiej Ligi Futsalu.

Już na starcie czeka nas baardzo trudne zadanie, a mianowicie spotkanie z ubiegłorocznym zwycięzcą RLF - drużyną Manchesteru.

Już teraz zapraszamy wszystkich na mecz, którego rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 17:00.

Poniżej przedstawiamy Wam cały rozkład inauguracyjnej kolejki:

 

14:00 - Barcelona - Apollo Dulcza Mała

14:45 - Hetman Dąbrówka Wisłocka - Orły Ruda I

15:30 - Atut Podborze - Vermet

16:15 - Jamnica Dulcza Wlk- MakoDrew

17:00 - JANOVIA JANOWIEC - MANCHESTER

Zapraszamy do śledzenia naszego FP na Facebooku oraz strony " janovia.pl ", ponieważ to tam znajdziecie terminarz oraz WYNIKI .

Do Zobaczenia ! 


Aktualizacja:
 

Dokumenty do pobrania:
RLFZgodaRodzica2020.doc

RLFzgodaOswiadczenie2020.doc

RLFFormularzZgloszeniowy2020.doc

RLFRegulamin2020.doc

RLFTerminarz2020.doc

Dodal m17
Puchar Ligi PZL
2019-03-09 15:41:05

W tym roku bierzemy udział w nowo powstałych rozgrywkach Pucharze Ligi PZL. O awansie do kolejnej rundy zdecyduje dwumecz. Pierwsze mecze już 31.03.2019r natomiast rewanże tydzień później 07.04.2019.

 24.03.2019

Baraż

Grom Krzemienica – Pławianka Orłów

31.03.2019  rewanż  07.04.2019

Mecz nr.1

Kolorado Retech – Madras Goleszów

Mecz nr.2

Zdziarzec – Strażak Grochowe

Mecz nr.3

Janovia Janowiec – Wisła Gliny Małe godz: 12:00

Mecz nr.4

Sokół Partynia – Zwycięzca barażu   

 

Półfinały 14.04.2019  rewanż  21.04.2019

Zwycięzca 1 – Zwycięzca 2

Zwycięzca 3 ­– Zwycięzca 4

 

Finał 01.05 lub 03.05.2019  (neutralne boisko)

Dodal MG
13 kolajka RLF - wyniki
2019-02-25 09:41:48
13. Kolejka 23.02.2019
 
Pauza – Sokół Pień
 
Orły Ruda1 – Apollo Dulcza M (4:1) 11:3
strzelcy Ruda 1: 3 K.Chrząstek, 2 M.Ryczek, 2 M.Zboch, 2 D.Dybski, 1 K. Brzycki, 1 M.Brzycki
 strzelcy Apollo: 2 P.Mucha, 1 P.Pawełczak
 
LKS Hetman Dąbówka W – Orły Ruda 2 (1:3) 5:7
strzelcy Hetman: 2 D.Mucha, 2 A.Stec, 1 G.Łapa
strzelcy Ruda 2: 3 N.Węglarz, 1 K.Dybski, 1 D.Stypa, 1M.Wolak, 1 K.Kilian
 
Janovia Janowiec- Atut Podborze (3:1) 8:4
strzelcy Janovia: 2 M.Pęczek, 2 S.Mrozowski, 1 Ł.Kmieć, 1J.Skowron, 1 B.Pulak, 1 R.Pryga
strzelcy Atut: 3 P.Dubiel, 1 K.Skwira
 
 Sokół Partynia- MakoDrew: (3:7) 5:17
strzelcy Partynia: 3 K.Pleban, 1 W.Rusin, 1 D.Bawoł
strzelcy Makodrew: 8 M.Szlachetka, 5 K.Bytnar, 2 S.Kilian, 1 G.Świąder, 1 D.Giermata
 
Barcelona- Jamnica Dulcza W: (5:5) 12:11
strzelcy Barcelona: 5 M.Halada, 4 D.Kozak, 2 D.Chmiel, 1 D.Szydło
strzelcy Dulcza: 4 M.Giża, 3 K.Giża, 3 J.Giża,1 S.Siembab
 
Manchester- Vermet  (3:0) 13:3
strzelcy Manchester: 3 P.Bielik, 3 J.Kilian, 2 D.Bielik, 2 Ł.Kupa, 1 J.Niedbała, 1 K.Szkutnik, 1 A.Czech
strzelcy Vermet: 1 K.Szydło, 1 A.Rżany, 1 P.Grzanka
mecz kolejki:
Barcelona- Jamnica Dulcza W: (5:5) 12:11 
 
klasyfikacja strzelców po 13 kolejkach:
Michał Szlachetka ( Makodrew) 46 bramek
Patryk Bielik (Manchester) 36 bramek
Seweryn Mrozowski (Janovia) 20 bramek
 

W sezonie 2018/2019 mistrzem RLF zostaje Manchester 

Dodal jacek
13 kolejka RLF - terminarz
2019-02-19 07:45:33

 13. Kolejka 23.02.2019

 
Pauza – Sokół Pień
 
14.00  Orły Ruda1 – Apollo Dulcza M 
 
14.45 LKS Hetman Dąbówka W – Orły Ruda 2 
 
15.30 Janovia Janowiec- Atut Podborze
 
16.15  Sokół Partynia- MakoDrew
 
17.00 Barcelona- Jamnica Dulcza W
 
17.50 Manchester- Vermet

 

Dodal jacek
12 Kolejka RLF - wyniki
2019-02-19 07:44:38

 Pauza – Atut Podborze

 
 Apollo Dulcza M- Janovia Janowiec (0:5) 4:8
strzelcy Apollo: 2 G.Kos, 1 A.Siembab, 1 M.Guła
strzelcy Janovia: 2 Ł.Kmieć, 2 R.Pryga, 2 M.Pulak, 2 S.Mrozowski
 
 Orły Ruda1 – Orły Ruda 2 (3:1) 5:5
strzelcy Ruda 1 : 2 K.Chrząstek, 2 M.Zboch, 1 DDybski
strzelcy Ruda 2:  3 K.Kilian, 2 M.Wolak
 
Jamnica Dulcza W - LKS Hetman Dąbówka W –(2:1) 6:4
strzelcy Jamnica: 4 J.Giża, 2 K.Giża
strzelcy Hetman: 2 A.Stec, 1 D.Mucha, 1 Ł.Drąg
 
MakoDrew - Barcelona (5:1) 11:5
strzelcy Mako: 6 M.Szlachetka, 2 S.Kilian, 2 T.Sosin, 1 G.Świąder
strzelcy Barcelona: 2 S.Cebula, 2 D.Kozak,1 M.Zboch
 
 Vermet – Sokół Partynia (3:1) 6:3
strzelcy Vermet: 3 P.Grzanka, 1 A.Rżany, 1 K.Kobos, 1 K.Szydło
strzelcy Sokół: 2 K.Szydło, 1 K.Pleban
 
 Sokół Pień – Manchester (1:10) 3:18
strzelcy Pień: 1Ł.Kilian, 1A.Kilian, 1 M.Parkosz
strzelcy Manchester: 10 P.Bielik, 4 D.Bielik, 2 A.Czech, 1 Ł.Kulpa, 1 J.Kilian
 
 Barcelona  - Apollo Dulcza M  (4:0) 11:1
strzelcy Barcelona : 5 D.Kozak, 4 D.Szydło, 2 M.Jankowski
strzelcec Apollo : P.Mucha
 
mecz kolejki:
 Orły Ruda1 – Orły Ruda 2 (3:1) 5:5  
Dodal jacek
12 kolejka RLF - terminarz
2019-02-13 08:40:49

 12. Kolejka 16.02.2019

 
Pauza – Atut Podborze
 
14.00  Apollo Dulcza M- Janovia Janowiec
 
14.45 Orły Ruda1 – Orły Ruda 2
 
15.25 Jamnica Dulcza W - LKS Hetman Dąbówka W –
 
16.05  MakoDrew - Barcelona
 
16.45 Vermet – Sokół Partynia 
 
17.25 Sokół Pień – Manchester
 
18:15 Barcelona  - Apollo Dulcza M  
Dodal jacek
11 Kolejka RLF - wyniki
2019-02-13 08:39:31

 Pauza – Janovia Janowiec

 
MakoDrew -  Manchester (0:2) 2:6
strzelcy Mako: 1 T.Sosin, 1 D.Giermata
strzelcy Manchester: 2 P.Bielik, 1 K.Szkutnik, 1 D.Mucha, 1 J.Kilian, 1 Ł.Kulpa
 
 Vermet – Sokół Pień (2:2) 6:2
strzelcy Vermet : 3 P.Grzanka, 1 A.Rżany, 1 K.Kobos,  1 K.Szydło
 strzelcy Sokół: 1 M.Czepiel, 1 M.Parkosz
 
 Orły Ruda 2- Barcelona (1:3) 3:6
strzelcy Orły: 2 N.Węglarz, 1 J.Mucha
strzelcy Barcelona: 5 D.Kozak, 1 M.Jankowski
 
  Apollo Dulcza M- LKS Hetman Dąbówka W (0:5) 3:10
strzelcy Apollo: 2 M.Stopa, 1 M.Guła
strzelcy Hetman: 4 A.Stec, 2 D.Mucha, 1 M.Giermata, 1D.Kuzara, 1W.Noga, 1 G.Łapa
 
 Jamnica Dulcza W- Sokół Partynia (1:2) 3:5
strzelcy Dulcza: 2 P.Waleń, 1 R.Perz
strzelcy Sokół: 4 K.Szydło. 1 J.Rusin
 
 Atut Podborze- Orły Ruda 1 (0:2) 1:4
strzlec Atut: Dereń Filip
strzelec Ruda: 2 D.Dybski, 1 M.Dziekan, 1 M.Zboch
 
mecz kolejki:
MakoDrew -  Manchester (0:2) 2:6  
 
Dodal jacek
11 kolejka RLF - terminarz
2019-02-07 09:28:35

 11. Kolejka 09.02.2019

 
Pauza – Janovia Janowiec
 
14.00 MakoDrew -  Manchester
 
14.45 Vermet – Sokół Pień
 
15:30 Orły Ruda 2- Barcelona
 
16.15  Apollo Dulcza M- LKS Hetman Dąbówka W
 
17.00 Jamnica Dulcza W- Sokół Partynia
 
17.50 Atut Podborze- Orły Ruda 1
 
18:35 Barcelona  - Apollo Dulcza M
Dodal jacek
10 kolejka RLF - wyniki
2019-02-04 10:58:04
  Menchester – LKS Hetman Dąbrówka W (5:2) 10:2
strzelcy Manchester: 5 P.Bielik, 2 K.Szkutnik, 1 D.Bielik, 1 D.Mucha, 1 Ł.Kulpa
 strzelcy Hetman: 1D.Mucha, 1 Ł.Drąg
 
 Jamnica Dulcza W- Apollo Dulcza M  (0:0) 4:1
strzelcy Jamnica:3 J.Giża, 1 M.Giża
strzelec Apollo: 1 M.Stopa
 
 MakoDrew – Atut Podborze(3:1) 10:2
strzelcy Mako: 7 M.Szlachetka, 2 K.Koza, 1 S.Klian
strzelcy Atut: 1N.Roczniak, 1 K.Kużdżał
 
 Vermet – Janovia Janowiec (3:2) 5:7
strzelcy Vermet: 3 K.Szydło, 2 P.Grzanka
strzelcy Janovia: 5 S.Mrozowski, 1 G.Starzyk, 1 Ł.Kmieć
 
 Sokół Pień – Orły Ruda 1 (2:3) 2:5
strzelcy Pień : 1 M.Czepiel, 1 Ł.Kilian
strzelcy Orły: 2 M.Zboch, 1 W.Dziekan, 1 M.Dziekan, 1 M.Brzycki
 
 Orły Ruda 2 -  Atut Podborze (0:1) 4:2
strzelcy Ruda: 1 K.Działo, 1 G.Węglarz
stzlecy Atut: 1 K.Kużdżał, 1 N.Roczniak, 1 M.Lonczak, 1 K.Skwira
 
 Sokół Partynia – Barcelona (0:7) 0:14
strzelcy Barcelona : 6 D.Szydło, 5 D.Kozak, 2 M.Halada, 1 M.Jankowski
 mecz kolejk :
Orły Ruda 2 -  Atut Podborze (0:1) 4:2  
Dodal jacek
10 kolejka RLF - terminarz - Aktualizacja
2019-01-29 08:47:52
Aktualizacja Mecze nr 1 i nr 6 zostały zemienione.
 
10. Kolejka 02.02.2019
 
14.00 Menchester – LKS Hetman Dąbrówka W
 
14.45 Jamnica Dulcza W- Apollo Dulcza M  
 
15.30 MakoDrew – Atut Podborze
 
16.15 Vermet – Janovia Janowiec
 
17.00 Sokół Pień – Orły Ruda 1
 
17.50 Orły Ruda 2 -  Atut Podborze
 
18:35 Sokół Partynia – Barcelona 
Dodal jacek

Archiwum newsow