spinner Working...
Aktualnosci
11 Kolejka - wyniki
2017-02-21 11:26:14

 Sokół Partynia – LKS Hetman Dąbrówka W (0:3) 1:10

strzelec Sokół: P.Szęszoł
strzelcy Hetman: 4  D.Mucha, 2 M.Kowal, 1 A.Stec, 1 D.Giermata, 1 M.Giermata , 1 J.Mucha
 
  Radomyślanka Radomyśl Wielki - Orły Ruda 2(1 : 2) 3:11
strzelcy Radomyślanka: 1 K.Szydło, 1 P.Bawoł, 1 N.Roczniak
strzelcy Ruda: 10 K.Szkutnik, 1 K.Chrząstek
 
  Janovia Janowiec – MakoDrew (4:3) 5:8
strzelcy Janovia: 4 Piotr Guzik, 1 S.Mrozowski
strzelcy Mako: 4 M.Szlachetka, 2 P.Pasieczyński, 1 K.Koza, 1 K.Janeczek
 
Manchester – Jamnica Dulcza Wlk. (3:1) 6:1
strzelcy Manchester: 4 D.Bielik, 1 P.Bielik, 1 Ł.Kulpa
strzelec Jamnica: J.Gwóźdź
 
Barcelona RWLK – Apollo D.Mała (3:0) 3:5
strzelcy Barcelona: 2 R.Szydło, 1 D.Kozak
strzelcy Apollo: 3 K.Walas, 1 P.Pawełczak, 1 D.Wolak
 
mecz kolejki 
Janovia Janowiec – MakoDrew (4:3) 5:8

 

Dodal jacek
11 Kolejka RLF
2017-02-16 20:53:36

OSTATNIA KOLEJKA RLF !!!

11. Kolejka     18.02.2017r
Pauza Orły Ruda 1

14.00 Sokół Partynia – LKS Hetman Dąbrówka W
14.45 Radomyślanka Radomyśl Wielki - Orły Ruda 2
15.30 Janovia Janowiec – MakoDrew
16.15 Manchester – Jamnica Dulcza Wlk.
17.00 Barcelona RWLK – Apollo D.Mała

Dodal MG
10 Kolejka RLF - wyniki
2017-02-12 08:02:51

 Pauza Jamnica Dulcza Wlk.

 
Sokół Partynia  - Barcelona RWLK  3:0 WALKOWER
 
Orły Ruda 1 – Apollo D.Mała ( 0:1) 5:2
strzelcy Ruda : 2 K.Kilian , 1 K.Skwira , 1 N.Węglarz , 1 M.Zboch
strzelcy Apollo: 1 J.Kowal, 1 D.Wolak
 
Radomyślanka Radomyśl Wielki – Manchester (2:5)  3:14
strzelcy Radomyślanka: 2 P.Bawoł, 1 M.Gakan
strzelcy Manchester: 4 D.Bielik, 3 P.Bielik, 3 J.Kilian, 1 P.Dubiel, 1 D.Kulpa, 1 D.Mucha, 1 A.Czech
 
MakoDrew - LKS Hetman Dąbrówka W (6:1) 12:4
strzelcy Mako: 5 M.Szlachetka , 4 W.Dudek, 2 P.Pasieczyński, 1 P.Szydło
Strzelcy Hetman: 2 D.Mucha, 1 A.Stec, 1 M.Kowal
 
Orły Ruda 2 – Janovia Janowiec (0:5) 2:8
Strzelcy Ruda: 1 K.Chrząstek, 1 M. Szkutnik
strzelcy Janovia: 3 N.Walas, 2 M.Seweryn, 1 R.Pryga, 1 J.Skowron, 1 Piotr Guzik

Klasyfikacja Strzelców po 10 kolejkach

27 Dudek W.(Mako)
22 Adamczak K. (Barcelona)
20 Szlachetka M.(Mako)
18 Szkutnik K.(Ruda 2)
13 Kilian K.(Ruda1)
13 Guzik Piotr (Janovia)
10 Grzanka P.(Partynia)

Dodal jacek
10 Kolejka RLF
2017-02-09 20:08:12
10. Kolejka     11.02.2017r
Pauza Jamnica Dulcza Wlk.
 
14.00 Sokół Partynia  - Barcelona RWLK
14.45 Orły Ruda 1 – Apollo D.Mała
15.30 Radomyślanka Radomyśl Wielki – Manchester
16.15 MakoDrew - LKS Hetman Dąbrówka W
17.00 Orły Ruda 2 – Janovia Janowiec

Klasyfikacja Strzelców po 9 kolejkach

23 Dudek W.(Mako)
22 Adamczak K. (Barcelona)
18 Szkutnik K.(Ruda 2)
15 Szlachetka M.(Mako)
12 Guzik Piotr (Janovia)
11 Kilian K.(Ruda1)
10 Grzanka P.(Partynia)

Dodal MG
9 kolejka RLF - wyniki
2017-02-08 10:20:59
Sokół Partynia -Apollo Dulcza Mala(2:1) 4:2
Strzelcy Sokół: 2 M.Wilaszek, 1 P.Grzanka , 1.Kilian
Strzelec Apollo: 2 M. Giza
 
Orły Ruda 1- Jamnica Dulcza Wielka(3:0) 8:2
Strzelcy Ruda: 4 K.Kilian,2 D.Bawoł, 1D.Kulpa,1N.Weglarz.
Strzelec Dulcza 2M.Sito
 
Janovia Janowiec-Manchester (0:3) 1:4
Strzelec Janovia: 1 S.Mrozowski
Strzelcy Manchester: 3 P.Bielik,  1J.Kilian
 
MakoDrew- Barcelona RWLK(4:0) 10:0 
Strzelcy Mako: 4 W.Dudek, 2 K.Koza, 1 M.Szlachetka, 1 K.Pleban, 1 T. Sosin , 1P.Pasieczynski
 
Orły Ruda 2 - LKS Hetman Dąbrówka W(4:5) 5:9
Strzelcy Ruda: 3 K.Szkutnik, 1W.Dziekan,1 M.Dziekan
Strzelcy Hetman: 3 W. Noga, 2 P.Olejarz, 2 M. Giermata ,2A. Stec.
Mecz kolejki

Orły Ruda 2 - LKS Hetman Dąbrówka 

Dodal jacek
9 kolejka RLF
2017-02-03 11:12:10

 9. Kolejka     04.02.2017r

Pauza Radomyślanka Radomyśl Wielki
 
14.00 Sokół Partynia  – Apollo D.Mała
14.45 Orły Ruda 1 – Jamnica Dulcza Wlk.
15.30 Janovia Janowiec – Manchester
16.15 MakoDrew -  Barcelona RWLK
17.00 Orły Ruda 2 – LKS Hetman Dąbrówka W
Dodal MG
8 Kolejka RLF - wyniki
2017-01-31 13:56:08
MakoDrew – Sokół Partynia  ( 6:2) 11:3
strzelcy Mako: 6 W.Dudek,2 K.Koza , 1 G.Świąder, 1 P.Szydło, 1 M.Szlachetka
strzelcy Sokół: 1 P.Kilian, 1 M.Wilaszek, 1 M.Baran
 
 Jamnica Dulcza Wlk – Apollo D.Mała (0:2) 3:3
strzelec Dulcza: 3 M.Sito
strzelcy Apollo: 1 K.Bukała, 1 P.Piotr, 1 D.Wolak
 
 Barcelona RWLK – Orły Ruda 2 (1:3) 4:4
strzelcy Barcelona: 3 K.Dudek, 1 D.Szydło
strzelcy Orły: 3 K.Szkutnik, 1 M.Szkutnik
 
LKS Hetman Dąbrówka W – Manchester (0:3) 1:4
strzelec Hetman: 1 A.Stec ,
strzelcy Manchester: 2 J.Niedbała, 1 A. Czech, 1 J.Kilian
 
 Ruda 1 – Radomyślanka Radomyśl Wielki(1:0) 6:1
strzelcy Ruda: 3 K.Kilian , 2 M.Zboch, 1 D.Dybski
strzelec Radomyślanka: 1 M.Gakan 
 
Klasyfikacja Strzelców po 8 kolejkach
 
22 Adamczak K. (Barcelona)
19 Dudek W.(Mako)
15 Szkutnik K.(Ruda 2)
14 Szlachetka M.(Mako)
12 Guzik Piotr (Janovia)
Dodal jacek
8 kolejka RLF
2017-01-26 20:34:28
8. Kolejka    28.01.2017r
Pauza Janovia Janowiec
 
14.00 MakoDrew – Sokół Partynia  
14.45 Jamnica Dulcza Wlk – Apollo D.Mała
15.30 Barcelona RWLK – Orły Ruda 2
16.15 LKS Hetman Dąbrówka W – Manchester
17.00 Orły Ruda 1 – Radomyślanka Radomyśl Wielki
 
Klasyfikacja Strzelców po 7 kolejkach
 
22 Adamczak K. (Barcelona)
13 Szlachetka M.(Mako)
13 Dudek W.(Mako)
12 Guzik Piotr (Janovia)
12 Szkutnik K.(Ruda 2)
9 Grzanka P.(Partynia)
Dodal MG
7 kolejka RLF - wyniki
2017-01-23 09:21:39
Orły Ruda 1 – Janovia Janowiec(3:2) 4:4
strzelcy Ruda : 2 N.Węglarz, 2 D.Dybski
strzelcy Janovia: 2 N.Walas, 1 S.Mrozowski, 1 M.Guła
 
Sokół Partynia  – Orły Ruda 2(0:2) 3:5
strzelcy Sokół: 2 P.Grzanka, 1 K.Suchy
strzelcy Ruda: K.Szkutnik, 1 W.Dziekan
 
Manchester – Barcelona RWLK (4:0) 7:4
strzelcy Manchester: 2 A.Czech, 1 J.Niedbała, 1 P.Bielik, D.Bielik, 1 D.Mucha, 1 J.Kilian
strzelcy Barcelona: 3 K.Adamczak, 1 M.Sikorski
 
 Apollo D.Mała - MakoDrew (0:3) 4:8
strzelcy Apollo: 3 S. Kużdżał, 1 M.Giża
strzelcy Mako: 3 M.Szlachetka, 2 T.Sosin, 2 K.Koza, 1 G.Świąder
 
Radomyślanka Radomyśl Wielki– Jamnica Dulcza Wlk.(0:1) 0:2
strzelcy Jamnica: 1M.Wolak, 1 J.Gwóźdź

 

mecz kolejki : Manchester – Barcelona RWLK (4:0) 7:4 

Dodal jacek
7 kolejka RLF
2017-01-20 19:43:46
7. Kolejka    21.01.2017r
Pauza LKS Hetman Dąbrówka W.
 
14.00 Orły Ruda 1 – Janovia Janowiec
14.45 Sokół Partynia  – Orły Ruda 2
15.30 Manchester – Barcelona RWLK
16.15 Apollo D.Mała - MakoDrew
17.00 Radomyślanka Radomyśl Wielki– Jamnica Dulcza Wlk.

Klasyfikacja Strzelców po 6 kolejkach RLF

19 Adamczak K. (Barcelona)
13 Dudek W.(Mako)
12 Guzik Piotr (Janovia)

Dodal MG

Archiwum newsow