spinner Working...
Aktualnosci
9 kolejka RLF- wyniki
2020-02-04 09:37:45
9. Kolejka     01.02.2020r
 
Atut Podborze  – Apollo Dulcza Mała (1:0) 3:2
Bramki: 1 F.Dereń, 1 H.Kulpa, 1 P.Kilian – 1 G.Kos, 1 P.Pawełczak
 
Janovia Janowiec – Orły Ruda 1 (0:3) 5:4
Bramki: 2 M.Pęczek, 1 G.Starzyk, 1 A.Mrozowski, 1 B.Pulak – 3 D.Dybski, 1 M.Czepiel
 
Barcelona  – Jamnica Dulcza Wlk. (2:2) 2:6
Bramki: 1 D.Szymański, 1 K.Pleban – 1 P.Wolak, 1 J.Giża , 1 M.Giża, 2 M.Giża, 1 B.Giża
 
MakoDrew – Manchester (3:0) 5:1
Bramki: 2 Piotr Guzik, 2 P.Pasieczyński, 1 M.Szlachetka – 1 K.Szkutnik
 
Vermet – LKS Hetman Dąbrówka W. (1:3) 2:6

Bramki: 1 P.Grzanka, 1 M.Dudek – 4 D.Kuzara, 1A.Działo, 1 P.Mucha 

Dodal jacek
8 kolejka RLF - wyniki
2020-01-25 22:43:14
8. Kolejka    25.01.2020r
 
Orły Ruda 1 – Jamnica Dulcza Wlk.(4:1) 8:4
bramki 4 M.Czepiel, 2 K.Grzech, P.Mucha, 1 K.Chrząstek - 2 M.Giża, 1 A.Warias, 1 Ł.Kujawski 
 
Manchester – Apollo Dulcza Mała (3:1) 10:2
bramki: 3 K.Szkutnik, 2 D.Mucha, 2 D.Bielik, 2 P.Bielik , 1 K.Dolot - 1 G.Kos, 1 M.Guła
 
MakoDrew – Atu Podborze (3:0) 7:1
bramki: 2 M.Szlachetka, 2 Piotr Guzik, 1 D.Giermata, 1 K.Janeczek, 1 Paweł Guzik - 1 F.Dereń
 
 Barcelona  – Vermet (1:1) 3:3
bramki: 1 P.Szęszoł, 1 D.Kozak, 1 P.Wyzga - 3 P.Grzanka 
 
Janovia Janowiec – LKS Hetman Dąbrówka W. (3:1) 5:1
bramki: 2 A.Mrozowski, 1 W.Kmieć, 1 Ł.Kmieć, 1 M.Pulak - 1 M.Giermata
 
 

mecz kolejki:  Barcelona  – Vermet (1:1) 3:3 

Dodal jacek
7 kolejka RLF - wyniki
2020-01-20 09:22:06

7. Kolejka    18.01.2020r

Jamnica Dulcza Wlk.– Manchester (2:1) 4:6
bramki: 3 K.Giża , 1 S.Siembab - 3 K.Szkutnik, 1 Ł.Kulpa, 1 D.Bielik, 1 P.Bielik

Atu Podborze – Orły Ruda (2:0) 4:1
bramki : 2 P.Dubiel, 1 H.Kulpa, 1 K.Kużdżał - 1 K. Chrząstek

LKS Hetman Dąbrówka W – Apollo Dulcza Mała (3:1) 7:3
bramki : 2 A.Stec, 2 D.Mucha, 2 D.Kuzara, 1 M.Maj - 1 P. Pawełczak, 1 P.Mucha, 1 G.Kos 

MakoDrew – Barcelona  (8:0) 13:0
bramki: 3 K.Koza, 2 P.Pasieczyński, 2 M.Szlachetka, 2 D.Giermata, 1 Ś.Grzegorz, 1 Paweł Guzik, 1 Piotr Guzik, 1 T.Sosin

Janovia Janowiec – Vermet ( 0:2) 2:5
bramki: 1 G.Stażyk , 1 A.Mrozowski - 3 P.Grzanka, 1 K.Szydło, 1 K.Kobo


Mecz kolejki:

Dulcza - Manchester

Dodal jacek
6 kolejka RLF - wynuki
2020-01-12 14:23:38

 MakoDrew – KS Hetman Dąbrówka W. (3:0) 9:3

bramki: 3 Piotr Guzik, 3 M.Szlachetka, 2 D.Giermata, 1 Paweł Guzik - 2 A.Stec, 1 G.Szydło

Atu Podborze – Jamnica Dulcza Wlk. (3:1) 6:4

bramki: 1 D.Kulpa, 1 H.Kulpa, 1 F.Dereń, 1 

K.Kużdżał, 1 N.Roczniak, 1P.Kilian - 2 K.Giża,  1 M.Giża, 1 D.Wątroba

Apollo Dulcza Mała – Janovia Janowiec (0:0) 2:2

bramki: 1 P.Mucha, 1 P.Pawełczak- 2 R.Kozioł

Manchester - Barcelona (4:1) 5:1

bramki: 3 K.Szkutnik, 1 D.Mucha, 1 K.Dolot - 1 D.Kozak

 Orły Ruda  – Vermet (4:0) 6:1

bramki: 3 D.Dybski, 2 K.Grzech, 1 N.Węglarz - 1 P.Grzanka

 

\"\" mecz kolejki:  Apollo Dulcza Mała – Janovia Janowiec (0:0) 2:2

 

 

Dodal jacek
5 kolejka RLF - wyniki
2020-01-05 10:13:57
Atut Podborze – LKS Hetman Dąbrówka W. (2:1) 4:2
bramki: 2 F.Dereń, 1 H.Kulpa, 1 P.Dubiel - 2 D.Kuzara.
 
Barcelona  – Janovia Janowiec(0:2) 3:6
bramki : 1 W.Kilian, 1 D.Wolak, 1 K.Pleban - 2 M.Pulak, 2 R.Kozioł, 1 J.Dobosz, 1 M.Pęczek
 
Orły Ruda 1 – Manchester (0:2) 0:3
bramki: 1 P.Waleń, 1 P.Bielik, 1 K.Szkutnik
 
Jamnica Dulcza Wlk.– Apollo Dulcza Mała(1:1) 5:6
bramki: 3 S.Siembab, 2 M.Giża - 2 M.Guła, 1 P.Pawełczak, 1P.Mucha, 1 S.Kużdżał, 1 G.Kos
 
MakoDrew – Vermet (4:1) 9:2
bramki: 4 M.Szlachetka, 3 D.Giermata, 1 Piotr Guzik, 1 S.Kilian - 1 M.Dudek, 1 P.Grzanka.
 

mecz kolejki:  Barcelona  – Janovia Janowiec(0:2) 3:6 

Dodal jacek
4 kolejka RLF - wynuki
2019-12-29 10:42:53

 LKS Hetman Dąbrówka W – Manchester(0:2) 0:4 

bramki: 2 K.Szkutnik, 1 P.Waleń, 1 K.Dolot

              Jamnica Dulcza Wlk.– Vermet (2:2) 6:2

bramki: 2 M.Giża, 1 Ł.Kujawski, 1 J.Giża, 1 M.Wolak, 1 M.Giża -        1 K.Szydło, 1 K.Kobos

              MakoDrew – Apollo Dulcza Mała (3:0) 10:0

bramki:3 M.Szlachetka , 2 D.Giermata, 2 Piotr Guzik, 1 S.Kilian, 1G.Śwąder, 1 T.Sosin

               Janovia Janowiec – Atut Podborze(2:1) 5:2

bramki 1 B.Pulak, 1 A.Mrozowski, 1M.Pęczek, 1 R.Pryga, 1 J.Skowron - 1 H.Kulpa, 1 P.Dubiel

              Orły Ruda 1 – Barcelona   (0:1) 2:2

bramki: 1 K.Grzech, 1 P.Słaby- 1 M.Zboch, 1 D.Chmiel

mecz kolejki:  Janovia Janowiec – Atut Podborze(2:1) 5:2

Dodal jacek
RFL - wyniki 3 kolejki
2019-12-22 08:21:35

 Atut Podborze– Barcelona  (2:1) 8:1

gole: 5 K.Kużdżał, 1 N.Roczniak, 1 J.Kilian, 1 H.Kulpa - 1 D.Chmiel
 
Manchester – Vermet (1:0) 4:1
gole: 2 K.Szkutnik, 1 P.Waleń, 1 D.Mucha - 1 P.Grzanka
 
Orły Ruda 1 – Apollo Dulcza Mała (1:4) 3:7
gole: 2 K.Grzech, 1 A.Kilian - 3 P.Pawełczak, 1 G.Kos, 1 P.Mucha, 1 D.Bednarz, 1 J.Gwóźdź
 
MakoDrew – Janovia Janowiec (7:2) 17:6
gole: 6 M.Szlachetka, 4 Piotr Guzik, 3 Paweł Guzik, 2 K.Adamczak, 1 P.Pasieczyński, 1 D.Giermata.
 
Jamnica Dulcza Wlk.– LKS Hetman Dąbrówka W. (1:2) 1:3
gole: 1 M.Giża, 1 S.Siembab, 1 M.Śmiatacz - 1 M.Maj
 
 
mecz kolejki: Jamnica Dulcza Wlk.– LKS Hetman Dąbrówka W. (1:2) 1:3
Dodal jacek
RFL - wyniki 2 kolejki
2019-12-17 09:16:25

 MakoDrew – Orły Ruda  (5:0) 10:1

gole : 4 M.Szlachetka, 3 P.Guzik, 1 G.Świąder, 1 D.Giermata, 1 P.Paieczyński - 1 D.Dybski
 
Janovia Janowiec - Jamnica Dulcza Wlk.(2:5)3:8
gole: 1 S.Mrozowski, 1 AMrozowski, 1 G.Starzyk - 5 K.Giża, 1 A.Warias, 1 Ł.Kujawski, 1 D.Wątroba.
 
Barcelona  – LKS Hetman Dąbrówka W.(0:2)5:5
gole: 3 W.Masłyk, 1 M.Zboch, 1 M.Halada - 2 G.Szydło , 1 M.Maj, 1 A.Stec, 1 P.Olejarz.
 
Vermet – Apollo Dulcza Mała (1:1) 2:4
gole: 1 K.Szydło, 1 K.Kobos - 1 J.Gwóźdź , 1 S.Kużdżał, 1 G.Kos, 1 P.Pawełczak
 
Atut Podborze – Manchester ( (1:0) 4:2
gole: 1 H.Kulpa, 1 N.Roczniak - 1 D.Bielik, 1 J.Niedbała, 1 D.Mucha, 1 K.Szkutnik.
 
mecz kolejki : Barcelona  – LKS Hetman Dąbrówka W.(0:2)5:5
Dodal jacek
RFL - wyniki 1 kolejki
2019-12-09 05:24:06
Barcelona - Apollo Dulcza Mała (0:0) 1:1
bramki :D.Bawoł 1-
M.Parkosz 1
 
Hetman Dąbrówka Wisłocka - Orły Ruda I (1:3) 7:3
bramki:4 D.Kuzara, 1P.Mucha, 1 G.Szydło,1 M.Giermata- 
2 D.Dybski, 1 K.Grzech 
 
Atut Podborze - Vermet (0:0) 4:0
bramki: 2 M.Lonczak, 2 H.Kulpa
 
Jamnica Dulcza Wlk- MakoDrew (0:3) 0:9
bramki:  6 M.Szlachetka, 2 D.Giermata, 1 S.Kilian
 
JANOVIA JANOWIEC - MANCHESTER (0:5) 3:8
bramki: 1 M.Pulak, 1R.Kozioł, 1 G.Starzyk- 4 D.Mucha, 2 K.Szkutnik, 1 P.Bielik, 1 Ł.Kulpa 
 

mecz kolejki : Barcelona - Apollo Dulcza Mała (0:0) 1:1 

Dodal jacek
RUSZA RLF - 07.12.19 - DOKUMENTY
2019-12-04 20:49:48

 POZNALIŚMY WSZYSTKIE DRUŻYNY KTÓRE WEZMĄ UDZIAŁ W KOLEJNEJ EDYCJI, Radomyskiej Ligi Futsalu.

Już na starcie czeka nas baardzo trudne zadanie, a mianowicie spotkanie z ubiegłorocznym zwycięzcą RLF - drużyną Manchesteru.

Już teraz zapraszamy wszystkich na mecz, którego rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 17:00.

Poniżej przedstawiamy Wam cały rozkład inauguracyjnej kolejki:

 

14:00 - Barcelona - Apollo Dulcza Mała

14:45 - Hetman Dąbrówka Wisłocka - Orły Ruda I

15:30 - Atut Podborze - Vermet

16:15 - Jamnica Dulcza Wlk- MakoDrew

17:00 - JANOVIA JANOWIEC - MANCHESTER

Zapraszamy do śledzenia naszego FP na Facebooku oraz strony " janovia.pl ", ponieważ to tam znajdziecie terminarz oraz WYNIKI .

Do Zobaczenia ! 


Aktualizacja:
 

Dokumenty do pobrania:
RLFZgodaRodzica2020.doc

RLFzgodaOswiadczenie2020.doc

RLFFormularzZgloszeniowy2020.doc

RLFRegulamin2020.doc

RLFTerminarz2020.doc

Dodal m17

Archiwum newsow